Дата: 07.03.2019 16:00

Острицька сільська рада

Герцаївського району Чернівецької  області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  07   березня  2019   року                                               № 63-ОС

Про проведення конкурсу
на зайняття посади керівника- головного
лікаря комунального некомерційного

підприємства «Амбулаторія загальної

практики - сімейної медицини Святого

Великомученика Пантелеймона »

Острицької сільської ради

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  на підставі пунктів 4 та 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я (затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 №1094), пункту 2 рішення Острицької сільської ради від 05.03.2019 №709 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника – головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Святого Великомученика Пантелеймона» Острицької сільської ради» та у зв’язку з виникненням вакантної посади головного лікаря КНП «АЗПСМ Святого Великомученика Пантелеймона» Острицької сільської ради:

1. Провести конкурс на зайняття посади керівника - головного лікаря КНП «АЗПСМ Святого Великомученика Пантелеймона» Острицької сільської ради.
2. Оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради, одночасно з оприлюдненням даного розпорядження про проведення конкурсу, оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад керівника комунального закладу охорони здоров’я. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до сільської ради, як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення такого оголошення.
3. Конкурсній комісії, після завершення її формування, забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади керівника - головного лікаря КНП «АЗПСМ Святого Великомученика Пантелеймона» Острицької сільської ради у встановленому законодавством порядку.
4. Керуючому справами виконавчого апарату сільської ради Сидор М.М. забезпечити діяльність конкурсної комісії.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Острицький сільський голова                                                      В.Г.Цуркан