Семінар-практикум вчителів Острицької сільської ради з „Основ здоров’я” на базі Луковецького НВК.

Дата: 07.03.2019 19:13

7 березня на базі Луковецького НВК відбувся семінар-практикум вчителів Острицької сільської ради з „Основ здоров’я” на тему: "Застосування тренінгових технологій на уроках основ здоров'я"

Учасників семінару привітали директор школи Цопа П. М., заступник директора з навчально - виховної роботи Енекюк І.С..

Іоана Семенівна  підкреслила, що завдання вчителя – наповнити життя дитини змістом, зберегти здоров'я, сформувати здоров’язбережувальну компетентність учнів (здатність зберігати фізичне, соціальне, психічне й духовне здоров'я – своє та інших людей). Відповідно до наказу Острицької сільської ради вчителі відвідали тренінг у 9-му класі, на тему: «Спілкування і розбудова стосунків». Присутнім вчителям сподобався тренінг з основ здоров'я, який пройшов енергійно, змістовно та емоційно. Вчителі відмітили високу якість підготовки та активність учнів на тренінгу.

Також вчителі відвідали інтелектуальний марафон: «Ми - за здоровий спосіб життя». Учні були поділені на дві команди: «Умійки» та «Знайки». Учні із задоволенням виконували всі завдання та відповідали на відповіді. В результаті боротьби переможцями стала команда «Знайки».

Учасники семінару отримали методичні рекомендації та матеріали для проведення  уроків-тренінгів. Під час обговорення та підведення підсумків семінару вчителі основ здоров’я дали високу оцінку проведеним заходам, відмітили атмосферу доброзичливості та гостинності, яка панує у школі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису