Всеукраїнський конкурс "Учитель року - 2019".

Дата: 21.02.2019 22:59

21 лютого 2019 року в урочистій атмосфері відбулося відкриття Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Захід проходив на базі Чернівецького професійно-технічного училища №8. Конкурс спрямований на виявлення та підтримку  творчої праці вчителів,  підвищення їхньої педагогічної майстерності. У професійному змаганні на кращого вчителя візьмуть участь такі номінації: «Захист Вітчизни», «Географія», «Основи здоров’я», «Французька мова» та «Учитель інклюзивного класу». Острицьку сільську представлятиме вчителька географії Луковецького НВК Бурла Крестина Костянтинівна.

Учасникам конкурсу бажаємо тільки перемоги!