Всеукраїнський конкурс "Учитель року - 2019".

Дата: 21.02.2019 22:59

21 лютого 2019 року в урочистій атмосфері відбулося відкриття Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Захід проходив на базі Чернівецького професійно-технічного училища №8. Конкурс спрямований на виявлення та підтримку  творчої праці вчителів,  підвищення їхньої педагогічної майстерності. У професійному змаганні на кращого вчителя візьмуть участь такі номінації: «Захист Вітчизни», «Географія», «Основи здоров’я», «Французька мова» та «Учитель інклюзивного класу». Острицьку сільську представлятиме вчителька географії Луковецького НВК Бурла Крестина Костянтинівна.

Учасникам конкурсу бажаємо тільки перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису