Конкурс сучасного та народного танців серед ЗЗСО.

Дата: 14.02.2019 20:00

13 лютого, на базі Острицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбувся конкурс сучасного та народного танців серед учнів шкіл Острицької сільської ради. Учні 4 шкіл, а саме Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст., Острицької ЗОШ І-ІІІ ст., Луківецького НВК та Годинівського НВК здивували своїми танцями всіх присутніх. Відчувався професіоналізм керівників та хореографів. Конкурсанти були поділені на три вікові категорії.

Результати наступні:

Сучасні танці – Гран-прі «Level up» (середня кат.), Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Гран-прі «Мікс Міньйонів» (малодша кат.), Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Народні танці – Гран-прі «B?tuta» (старша кат.), Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гран-прі «Dansul fetelor» (середня кат.), Луківецький НВК

І місце «Macii ?i spicele» (молодша кат.), Годинівський НВК

І місце «Grigora? din Bucovina» (середня кат.), Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.

І місце «Hai la joc» (молодша кат.), Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.