Семінар шкільних бібліотекарів Острицької ОТГ.

Дата: 23.01.2019 20:06

Відповідно до плану роботи гуманітарного відділу (освіти, культури, молоді та спорту) 23 січня 2019року на базі Острицької ЗОШ І-ІІІст пройшов семінар бібліотекарів ЗЗСО Острицької ОТГ, на тему «Взаємодія бібліотекаря, педагога і батьків у залученні дітей до читання».

Сьогодні в Україні йде процес становлення нової системи освіти й виховання, зорієнтованої на входження   у світовий освітній простір. У цих умовах бібліотекарю необхідно орієнтуватися в широкому аспекті інноваційних технологій, ідей, напрямків.

Основні завдання і напрямки роботи шкільної бібліотеки на сучасному етапі спрямуються на виховання в учнів інформаційної культури, вміння користуватися бібліотекою, формування в учнів потреби в систематичному читання літератури, яке сприяє розвитку творчої думки, пізнавальних інтересів та здібностей, любові та бережливого ставлення до книги, культури читання.

Фото без описуФото без описуФото без опису