З Різдвом Христовим!

Дата: 23.12.2018 13:46

Різдво - це тихе сімейне свято. Очікування першої зірки, яка сповістила про народження Сина Божого, перетворюється на очікування дива і казкових перетворень. Бажаємо Вам на Різдво спокою в душі, стабільного достатку і взаємної любові. Нехай Різдвяна зірка вкаже вірний шлях до везіння, добра і взаєморозуміння! Миру за вікном і світлого щастя в будинку, затишної атмосфери і дружної сім'ї, незвичайних чудес і щедрих подарунків, відкритої душі і м'якого серця. Нехай Різдво подарує яскраву надію і міцну віру, красиву казку і вірну любов.

Хай Різдвяне янголятко принесе у Вашу хатку,

Поцілунки і дарунки тільки вищого ґатунку.

Хай лунає в хаті сміх – з Різдвом Христовим Вас усіх!