Щорічна новорічно-різдвяна виставка "Новорічна композиція"

Дата: 13.12.2018 23:58

Відповідно до розпорядження голові сільської ради від 23.11.2018Року №116-ОД «Про проведення територіального етапу Всеукраїнської традиційної щорічної новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"» з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику на базі Острицької сільської раді 12 грудня відкрилася традиційна щорічна новорічно-різдвяну виставка "Новорічна композиція" яка триватиме до 17 грудня. Всі ЗЗСО беруть участь у цієї виставці.

Роботи подані у наступних номінаціях:

• Стилізована ялинка.
  • Новорічний букет.
  • Новорічна композиція.
  • Новорічний вінок.
  • Сюжетна композиція.
  • Новорічна картина чи колаж.
  • Новорічний подарунок.
  • Український сувенір.

Усі роботи мають презентабельний вигляд і символізують новорічно-різдвяні свята