День Збройних Сил України в Годинівському НВК.

Дата: 08.12.2018 17:45

6 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату.

Із самого ранку учнівський актив у складі старших школярів провели інформаційну хвилинку.

З учнями 5-11 класів було проведено єдину виховну годину « Загальний військовий обов’язок».

Учні молодших класів підготували малюнки на тему «Героям присвячено», «Вони захищають Україну».

Вчитель захисту вітчизни разом з 11-класниками провів уроки мужності.

Разом з вчителем історії було проведено круглий стіл з питань воєнно-політичної історії України, історії українського війська.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису