Урочисте закриття першого туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року- 2019"

Дата: 07.12.2018 21:48

Сьогодні 7 грудня 2018 року, у методичному центрі управління освіти Глибоцької РДА відбувся фінальний етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

Професія учителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших. Це не дивно, бо ж така професія вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати в дітях їхні природні здібності і, що найголовніше, бачити у кожній дитині особистість.

Всіх учасників Конкурсу «Учитель року - 2019» привітали із завершенням районного конкурсу, а також побажати подальших успіхів та перемоги в обласному та всеукраїнському випробуваннях начальник управління освіти Глибоцької РДА В.І.Барарюк, начальник гуманітарного відділу (освіти, культури, молоді та спорту) Острицької ОТГ О.І.Андрієш, завідувач Глибоцького районного методичного центру О.С.Намака, голова профспілки працівників освіти Глибоцької РДА С.І.Лазурко. Переможцями цьогоріч стали:

Бурла К. К., вчитель Луковецького НВК Острицької ОТГ , номінація „Географія”;

Чорней М.К., вчитель Чагорської ЗОШ, номінація „Захист Вітчизни”;

Самотей Л.Г., вчитель Глибоцького ліцею, номінація „Основи здоров’я”,

Адажий О.Д., вчитель Йорданештської ЗОШ №2, номінація „Французька мова”,

Куруляк Л.В., вчитель Молодійської ЗОШ, номінація „Вчитель інклюзивного класу”.

Вітаємо всіх учасників з перемогою!!!