День Збройних Сил України в Острицькії ЗОШ І-ІІІст.

Дата: 06.12.2018 16:12

У навчальному закладі заступником директора школи з виховної роботи Констанчук С.І. до Дня Збройних сил України 05.12.2018 року проведено виховний захід «6 грудня – День Збройних сил України». На заході було звернуто увагу учнів про початок відзначення та сучасний стан Збройних сил України. (Фото додається)

06 грудня  вчителем предмету «Захист Вітчизни» Швецем А.Ф.  проведено уроки мужності  «Співробітництво Україна – НАТО у рамках програми «Партнерство заради миру та безпеки», мультимедійні презентації «Озброєння родів військ Збройних сил України» з обговоренням подій на сході країни. На яких учнів 10-11-х класів ознайомлено із сучасною військово-політичною ситуацією у світі та новими зразками зброї Української армії.