Обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості "Буковинська зіронька".

Дата: 10.11.2018 22:22

Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», на виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячого мистецтва, задля пошуку й підтримки обдарованих дітей,  9-10 листопада 2018 в приміщенні Юності Буковини пройшов конкурс юних талантів "Буковинська зірка". З Острицької ОТГ взяли участь 2 учасника: молодша категорія - Мідведь Вікторія (Годинівський НВК), середня - Кіріяк Станіслав(Горбівська ЗОШ І-ІІІст). Учасники виступали у 3 номінаціях: вокал, художнє читання та танець. Мідведь Вікторія виступала з наступними номерами: пісня - "Червона калина", художнє читання - ""Легенда про дівчинку-Україну", танець-"Повітряний екіпаж". Кіріяк Станіслав: пісня "Емінеску", художнє читання "Нота му", танець "Хора флекеілор". Обидва учасники були нагороджені золотими медалями та грамотами за участь у конкурсі.

Дякуємо нашим учасникам за творчість, старання, ентузіазм. Не зупиняйтеся на досягнутому, нехай цей конкурс надасть Вам впевненості в собі, віру в майбуття.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису