Місячник шкільної бібліотеки в Острицькій ЗОШ І-ІІІст.

Дата: 01.11.2018 19:24

З 01 по 31 жовтня    в Острицькій  ЗОШ І-ІІІ ст.. пройшов місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського).

На протязі цього місяця, бібліотека разом з учнями 1-11 класів брали участь у різноманітних заходах, присвячених   творчості В. О. Сухомлинського:

• для  учнів  1 класів проводилась екскурсія до бібліотеки та посвята у читачі на тему «Книжкова країна» .
  • з учнями 2-4 класів - бесіда на тему «Найкращий друг-книга».
  • для учнів 5-6 класів провели літературну  вікторину  на тему «У країні казок»
  • для учнів 1-11 класів - бібліотечні уроки на тему «Що можна робити в бібліотеці?», бліц – опитування на тему «Книга: подорож у часі», конкурси малюнків «Чарівний світ казкової країни».

В бібліотеці були оформлені книжкові виставки  «Серце віддаю дітям» , «Україна козацька : п’ять  віків історії», «Новинки бібліотеки» та ін.

Перед закриттям Всеукраїнського місячника,  бібліотека разом з учнями 5-7 кл. провели парад казкових героїв на тему «Мандруємо країною казок».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису