Тиждень безпеки в Горбівському ЗДО «Пролісок»

Дата: 23.10.2018 23:34

В Горбівському ЗДО «Пролісок» з 22 по 26 жовтня проходить «Тиждень  безпеки дитини». Педагогічний колектив велику увагу  приділяє ознайомленню з такими  важливими професіями як пожежник та медик. Було наочно продемонстровано дітям  як пожежник гасить вогонь,  якими інструментами користується і головне на який номер телефону треба дзвонити при пожежі. Також було продемонстровано яку важливу роль відіграє медичний працівник в житті кожної людини, по якому номеру треба дзвонити до швидкої медичної допомоги, як лікар надає медичну допомогу і якими інструментами користується. Діти самі примірили ролі пожежника та лікаря та погралися в сюжетно-рольові ігри «Правильно поводимось з вогнем» та «Лікарі наші рятівники».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису