Змагання з футболу серед ЗЗСО Острицької ОТГ.

Дата: 06.10.2018 21:48

3 жовтня на стадіоні с. Маморниця Вама пройшли змагання з футболу в рамках ХХУІІ обласної спартакіади школярів серед команд ЗЗСО Острицької ОТГ в 2018-2019н.р.

Перед початком змагань відбулося відкриття першої спартакіади серед команд ЗЗСО Острицької ОТГ. Перед учнями виступили:

• В.о. начальника гуманітарного відділу (освіти, культури, молоді та спорту) О.І.Андрієш який відкрив спартакіаду та побажав всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!
  • Керівник МО вчителів фізичного виховання Острицької ОТГ І.М.Ільєш, який звернув увагу учнів на правила проведення змагань, та структуру спартакіади.

За результатами змагань була сформована збірна Острицької ОТГ з футболу серед учнів закладів освіти, яка буде представляти територіальну громаду на ІУ етапі спартакіади школярів закладів освіти області у м.Кіцмань 12 жовтня.

І місце – Острицька ЗОШ І-ІІІст.  (А.І.Гоштюк, В.В.Гіба)

ІІ місце – Горбівська ЗОШ І-ІІІст (І.М.Ільєш, В.І.Ворняну)

ІІІ місце – Маморницький Вама НВК (І.І.Танасой)

ІУ місце – Годинівський НВК (К.Ш.Царь)