Космічні фантазії.

Дата: 04.10.2018 21:55

25 вересня 2018р. в приміщенні Острицької сільської ради пройшов територіальний етап конкурс „Космічні фантазії”. Цього року конкурс проводився за напрямами:

- Космічне мистецтво;

- Макетування ракетокосмічної техніки.

Було представлено 5 робіт, учнів Острицької ЗОШ І-ІІІст, Горбівської ЗОШ І-ІІІст, Луковецького НВК, Маморницького Вама НВК.

І місце

•  Патрашкану Андрій Сорінович  - учень 9 класу Луковецького НВК, керівник Кіфічак М.В. (Космічне мистецтво);
  • Буздуган Матвій Ігорович – учень 4 класу Луковецького НВК, керівник Косован Н.В. -«макетування «Космічна техніка»»;
  • Фурдіак Іван Васильович- учень 8 класу Маморницького Вама НВК, керівник Оліник Д.О. «макетування «Техніка майбутнього»»

ІІ місце

• Хангану Джесіку Петрівну, уч.8 кл. ГорбівськоїЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вержак О.В.
  • Морарян Тетяну Степанівну , уч.3 кл. Острицької ЗОШ І-ІІІст, керівник Іванець Н.Д. ;Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису